Вона з’їздила за кордон і зрозуміла, що життя в 40 тільки починається

 

Моя подруга недавно прилетіла з Парижа і каже, що тепер в свої 39 років вона більше не збитий льотчик. Загалом, в наших чоловіках Іра розчарувалася  і влаштувати своє життя вона давно не намагається. З роботою у неї все в порядку, двушка в непоганому районі, дочка вчиться і скоро полетить з маминої квартири, але ось наполегливих претендентів на її руку і серце не знаходилося. Точніше навіть не наполегливих, а ніяких, хоча Іра дуже навіть приваблива жінка.

І ось тепер Іра окрилена, розповідає, що коли їй на повному серйозі стали приділяти увагу чоловіки і навіть доглядати, вона трохи розгубилася, відвикла вже. Але потім, подивившись по сторонах, зрозуміла, що це тільки у нас так не цінують жінок. І там це різко впало в очі. Парочки в основному: старички зі старенькими, зовсім старезні з зовсім немічними, хто в середньому віці з такими ж, хлопці з дівчатами. Цілуються, доглядають і адекватно ставляться, в загальному люблять будь-яких і товстих, і старих, і зморшкуватих.

А кому хочеться що-небудь погарячіше – одружений на жінці іншої раси, але вік в основному однаковий. І тільки російські пари дуже відрізняються, де жінка значно молодше і навіть не на 10 років.

А я їй кажу – Ір, ну може не все так погано то у нас, все таки по Парижу за покупками катається невеликий прошарок, у кого є гроші. А гроші, як відомо, породжують або комплекси, або понти, от і показують ці мужики свій «гаманцевий статус» таким чином. Чим молодша дівчина і чим більше у неї пакетів, тим більше у нього зарозумілість.

Хоча, у нас реально нездорова тенденція спостерігається, нечисленні чоловіки розпещені і до старості вважають себе завидними женихами, для яких жінка в 30 років – старенька, віджила своє. Сумно це, хоча, якби не ці реалії – не знайшла б Іра собі крутого французького мужичка 43-х років, з яким спілкується і чекає його в гості на Новий рік, а там і переїзд до Франції не за горами!

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!