Всиновили хлопчика з вулиці, а він врятував їх дочку

Всиновили хлопчика з вулиці, а він врятував їх дочку

Ірина приїжджала в дитячий будинок кожен день, попутно вона збирала документи на усиновлення. Ірині пощастило, так як її чоловік, Микола, полковник поліції, процедура усиновлення пройшла швидко, через два місяці Мишко вже жив удома у великій дитячій кімнаті, в якій було море іграшок.

Частина перша: Допомогла хлопчикові з вулиці!

Микола відразу прив’язався до Мишка, виявилося, що у них багато спільного. Микола дуже любив малювати, Мишко теж, Микола любив шахи, Мишко теж в свої п’ять років грав непогано. Мишко розповів, що його навчив грати мамин чоловік, це був єдиний чоловік, який і займався з Мишком і годував його, а іноді вони навіть ходили в парк, але через два місяці мама його вигнала.

Ірина не могла натішитися своїми чоловіками, а незабаром вона дізналася, що вагітна. Ця новина окрилила всіх. Микола просто літав від щастя:

-У мене є кращий син, ще б улюблену доньку і щасливіше нас нікого не знайдеш!

Мишко прямо стрибав від радості, вперше за півроку він назвав Ірину мамою:

-Мамочка, роди, будь ласка, сестричку, я буду про неї піклуватися і захищати її! А якщо все таки народиться братик, я буду його вчити захищати слабких!

Ірина пишалася своїми хлопцями, вагітність пройшла не надто спокійно, в покладений термін народилася здоровенька дівчинка Соня. Мишко сам обирав ім’я, він навіть спеціально навчився читати щоб знайти найкрасивіше ім’я для сестрички.

Йшов час, Мишко дійсно дбав про сестричку. Він годував її, навіть купав, якщо мама дозволяла. Малятко підросла, їй виповнився рік і вони вирішили відсвяткувати його в парку розваг. Сонечка побачила мильні бульбашки і побігла за ними, тут з боку звідкись взялася собака і бігла прямо на дитину! Мишко не злякався і побіг навперейми до собаки, дорослі навіть не встигли відреагувати. Велика, злий собака накинулася на Мишка, Микола кинувся рятувати сина, а Ірина кинулася до малятка і схопила її на руки. Микола абияк зміг потягти Мишка від собаки, швидка допомога, реанімація, лікарі не бачили настільки серйозні травми від собак, вони не могли сказати вибереться чи Мишко чи ні.

Через кілька днів Мишко прийшов до тями, якраз Ірина чергувала біля ліжка сина, перше Мишкове питання зворушило Ірину:

-Сонечка жива?

-Не переживай синок, з Сонечкою все в порядку, ти справжній чоловік, справжній боєць, я пишаюся тобою! Але прошу, не роби так більше, ти нас з татом налякав!

Через два місяці Мишко повернувся додому, Сонечка дуже сильно скучила за братиком, вона ходила за ним по п’ятах майже два тижні, а коли Мишко йшов на заняття, вона кожні п’ять хвилин бігала до дверей і питала:

-Мишко?

А Ірина з Миколою сміялися і відповідали:

-Скоро, зовсім скоро твій братик повернеться!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!