Випадково побачила смс у чоловіка в телефоні й зрозуміла, що він обманював мене все життя

Ми з чоловіком у шлюбі всього три роки, та за цей короткий час встигли багато чого зробити разом. Ми відкрили бізнес, маємо маленьку дитину, почали будувати спільний будинок. Та зараз я навіть не знаю, для чого нам той будинок, бо мій чоловік брехав мені увесь час, поки ми разом.

Він у мене затятий любитель полювання, тому щотижня приблизно в один і то й же час, зазвичай удосвіта відправляється собі кудись полювати й нема його вдома десь два дні. Зазвичай це все відбувалося на вихідних. Та одного разу він сказав, що у нашому місті проводять якийсь мисливський турнір, який триватиме 4 дні і він будь-що мусить його відвідати. Я хоч його пристрасті до полювання не визнаю, але не заперечувала, нехай собі їде.

Та було це все якось підозріло, бо навіть в інтернеті я не знайшла ніякої афіші чи анонсування турніру.

Він уже почав похапцем збирати сумку, побіг в душ, а телефон залишився на тумбочці в спальні. Якась невідома сила потягнула мене подивитися, неначе я відчувала, що щось не так. І як не шкода, я мала рацію. У телефоні я побачила смс на кшталт: “ми з донечкою чекаємо вдома”, “коханий, скоріше приїжджай” і тому подібне.

Як я дізналася після кількагодинного скандалу, у нього вже два роки, як є інша жінка, сім’я, та й взагалі дитина. На полювання він з роду не ходив, а замість цього їздив у сусіднє місто до неї.

Після цього мій світ було зруйновано. Я одразу ж подала на розлучення, та от тільки як тепер розділити все те майно, що ми нажили разом? І як взагалі жити далі, після такої зради.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!