Вже неодноразово ловив дружину на брехні, поки не дізнався, що вона тяжко хвора…

Я й раніше ловив свою дружину за брехнею. Мені неприємно, коли дурять, причому тоді, коли це зовсім не потрібно. Якось мені сказала, що купила чобітки на гроші, які їй мама дала, хоча я пам’ятаю, що вона спеціально відклала із заробітної плати. Чи забула, що сказала про це заздалегідь, чи що?.. Я ж не проти того, щоб вона купувала собі взуття. Але навіщо при цьому брехати?

Через тиждень зовсім випадково з’ясувалося, що вона витратила на курси з в’язання не 500 гривень, а  1500. Знову ж таки не зрозумію … Ну хочеш ти займатися рукоділлям, ну і займайся. Обманювати навіщо?

Потім став спеціально перевіряти все, що можна перевірити і виявилося, що вона бреше мені буквально весь час. Бреше по дрібницях. Іноді просто бездарно. Вже й просто в неї питав із приводу брехні і якось до скандалу дійшло. Потім став помічати, що вона бреше не тільки мені. Бреше всім: своїй мамі, батькові, подругам, колегам.

Ну, навіщо на своїй роботі розповідати про те, що ми купили батут? Та нам його ставити нікуди. Не розумію, ніби недурна жінка, але ця безупинна брехня вже просто в печінках сидить. Найцікавіше, що через якийсь час дружина сама починає вірити в брехню, яку недавно вигадала. Я недаремно згадав про батут: вона влаштувала мені істерику на цю тему. Куди я подів батут? Та в нас ніколи не було жодного батута. Ось тоді мені було кумедно і страшно. А чи не збожеволіла дружина?

Після цього серйозно перейнявся її психічним здоров’ям, звернувся до психолога. Він підтвердив, що насправді трапляються патологічні брехуни. Постійна брехня може бути наслідком іншого психологічного захворювання або низької самооцінки. Тепер би ще дружину якось затягнути до психолога, але ця витівка приречена на провал. Дружина запевняє, що здорова і в лікаря не потребує.

Та мені здається, що ще трошки і лікар знадобиться мені…

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!