Я б ніколи не дізнався про зраду, якби не одна “особливість” моєї дружини

Жили з ексдружиною близько трьох років разом. Нічого не віщувало біди. Та виявилося, що вона мені зраджувала, неодноразово, та ще й дитину не від мене народила. Про зраду дізнався зовсім випадково. Міг ніколи і дізнатися, якби не одна “особливість” дружини.

Вже в перший місяць спільного життя я зрозумів, що моя благовірна базікає уві сні. І не щось на кшталт “бе-бе”, а цілком закінчені та осмислені речення. І вони були не про сни, а про реальність. Одного разу сказала “мені терміново потрібно купити зимові чоботи”. А до цього увесь день тільки про них мені й торочила.

Окрім того, часто вона говорила щось пов’язане із роботою. Зауважив, що чим вищий у дружини рівень стресу, тим вона балакучіша ночами. Дружині я про це не говорив. Думав, що вона і сама знає про цю особливість. Та якось, вже після народження дитини, вона сказала уві сні таке: “Аби тільки Саша (тобто я) не дізнався, що це твоя дитина”.

Я близько тижня переварював ці слова. Вирішив перевірити у єдиний доступний спосіб. У дружини була перша група крові. У мене друга. А у дитини… виявилася третьою. Тобто. я не міг бути батьком дитини.

А далі все просто – Кінець. Скандал. Розлучення.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!