Я навіть ображатись не можу: хлопець на першому побаченні сподівався, що я накуплю йому дорогих продуктів

Моя подружка вірна, зі школи ще дружимо, вирішила почати знайомитися з чоловіками після образливого розлучення. І налаштована була прискіпливо, щоб не попався, як колишній, аматор байдикувати і фліртувати в інтернеті.

Шанувальник у неї завівся, коли ми її 25-річчя відзначали у нічному клубі, ми з дівчатами заздалегідь зняли собі віп-зону, сплатили за стіл, щоб іменинниця не витрачалася. Там і познайомилися з Артемом та його другом Вітьою. Віті сподобалася я, він навіть запросив мене зустрітися наступних вихідних.

Я взяла за правило на перше побачення ходити у звичайному одязі, щоб не тиснути зовнішнім виглядом, мовляв, у ресторан мене веди. Прийшла в джинсах, Вітя і запропонував: а давай до Оленки з Артемом махнемо? Купимо смачненького і посидимо вчотирьох. Я ще вразилася, який делікатний!

Зайшли в магазин, я взяла маленький кошик, поклала туди мандаринки, які Оленка може кілограмами їсти, для себе яблука. Дивлюся, а Вітя підкидає мені то ковбасу сирокопчену, то сир якийсь випендрежний, ікри банку, білий батон…

Я розчулювалася його щедрості, поки він не відстав від мене на касі. Грошей у мене було впритик, сплатила я лише яблука з мандаринами.

– А решта? – обурився кавалер.

– Так візок ж на тебе чекає, — не зрозуміла я.

– Ну ти і дріб’язкова, даремно лише час на тебе витрачав.

Загалом, Артем теж дарма час витрачав, про витівку Віті я Олені розповіла відразу, адже відомо, скажи мені, хто твій друг …

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!