Я скасувала весілля після того, як познайомилася з колишньою дружиною свого нареченого

За тиждень до весілля я скасувала урочистість. Вся справа в тому, що мій коханий ще не забув свою колишню дружину. Зараз мені 36 років, і я зірок із неба ніколи не вистачала. Так, я мала чоловіків, з якими я зустрічалася і навіть жила з ними разом.

Але заміж ніхто з них чомусь мене не покликав. На молодиків я ніколи не заглядалася, мені подобалися чоловіки, які вже чогось досягли в житті. Але треба зважати на те, що у них є минуле.

Саме таким і був Ілля. Ми познайомились із ним на корпоративній вечірці. Високий, представницький, забезпечений, він був у розлученні і вмів доглядати за жінками. Через кілька місяців я запропонувала йому переїхати до мене. Навіщо даремно час гаяти? Ілля не заперечував.

Я знала, що в нашому місті живуть і його діти – 9-річні хлопчики-близнюки. і колишня дружина, але я з ними ніколи не зустрічалася. Ми з Іллею вирішили, що поки що не час їх турбувати.

А за півроку він зробив мені пропозицію. Якщо чесно, я ні про що таке не мріяла, але швидко звикла до ролі нареченої. Проте. навіть після рішення одружитися мій наречений не поспішав мене знайомити зі своїми дітьми.

Коли ж я вкотре запитала у Іллі про синів, з’ясувалося, що вони разом із мамою поїхали з міста на все літо до бабусі та дідуся. Ну, не судилося нам зустрітися. Я особливо не засмутилася і продовжила готуватись до приємного заходу.

Ми з Іллею не планували пишної урочистості, але мені хотілося, щоб друзі та рідні розділили з нами наше маленьке свято. Я вмовила коханого на виїзну церемонію з живими квітами та білими голубами. І ось, за тиждень до весілля Ілля спокійним тоном сказав мені, що до міста повернулися його діти та колишня дружина.

– Давай запросимо їх до нас на весілля. Думаю, в ресторані ще можна замовити кілька додаткових місць – запропонувала я.

– Ну, не знаю, якщо ти хочеш. Давай покличемо – байдуже знизав плечима Ілля.

Наступного ж дня ми поїхали знайомитись із синами мого майбутнього чоловіка. Двері будинку відчинила Світлана, їхня мати. Коли я побачила свого нареченого поряд із колишньою дружиною, у мене стислося серце.

Вони дивилися один на одного зі сльозами на очах. Було помітно, що вони люблять одне одного, але чомусь таять образу. Поруч бігали та сміялися їхні сини. Я відчула себе зайвою в цій сімейній ідилії, наче я – зла відьма, яка забирає принца від своєї принцеси.

Така роль мені не до душі. Після знайомства я вибачилася і поїхала додому одна, пославшись на біль голови. Увечері, коли Ілля приїхав до моєї квартири, ми відверто поговорили. Він зізнався, що розлучився зі Світланою через дурість, а тепер зрозумів, що завжди любив тільки її. Я не стала тримати коханого. Та й навіщо? Адже я все бачила на власні очі.

На ранок Ілля мовчки зібрав речі та поїхав до колишньої. Сподіваюся, у них все налагодиться. Мені ж залишаються клопіт зі скасування урочистостей та обдзвон знайомих з вибаченнями. Що ж, мабуть, моє щастя чекає на мене в іншому місці.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!