“Я тобі хто? Дружина, чи служниця?” – видала мені жінка, коли я попросив її приготувати вечерю

Недавно вдома був справжній скандал через невиконання домашніх обов’язків дружиною. При чому, скандал розпочала саме вона. Я їй ніколи слова кривого не сказав, завжди старався розуміти та підтримувати, через те, що вона теж працює, стомлюється на роботі. Але на відміну від неї, я своїх хатніх обов’язків не забуваю зробити й не відкладаю на наступний день чи навіть тиждень.Як треба кран відремонтувати чи пральну машинку глянути, то ніхто не питає, чи я втомлений чи ні, я стаю й роблю, що маю.

Але жінка моя чомусь дуже розізлилася, коли я попросив її приготувати мені вечерю, бо я втомився вже після роботи їсти якісь канапки чи вермішель швидкого приготування, або й взагалі лишатися голодним. А вона так завелася, ніби я попросив не тарілку супу, а банкет на 40 осіб… І найбільше вразила її остання фраза “Я тобі хто? Дружина чи служниця?”

А хіба дружина не повинна годувати свого чоловіка, бо той прийшов голодний та втомлений з роботи? Хіба дружина не має підтримувати комфорт та чистоту в домі? Я ніколи її до цього не примушував, бо намагався її зрозуміти. Але скільки можна? В нас в домі вже тижні зо два ніхто навіть пил не витирав.

Та й я їй вже сотню разів казав, що вона не повинна працювати, бо мого доходу цілком вистачає, аби забезпечити нас двох, ще й трохи залишиться. А вона ні і все, хочу працювати. Ну як хочеш, то працюй собі на здоров’я, але від цього твої обов’язки вдома нікуди не дінуться. Якщо не хочеш бути “служницею” найми покоївку, хай за тебе все робить!

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!