Як мудра дружина помстилася коханці свого чоловіка

У цей день я запізнювалася на роботу : проспала будильник, не помивши голову, вибігла з дому. На автобус я, звісно, ​​не встигла. Таксі приїхало б пізно, пішки довго, тому вирішила зловити попутку. Але не тут було.

Переді мною стала якась дівчина: висока блондинка в шпильках, міні-спідниці, білій короткій шубі. Я зрозуміла, що мене точно ніхто не захоче підкинути до роботи.

Я автоматично підняла руку, побачивши розкішний Порш, автомобіль проїхав повз блондинку, облив її брудною водою з калюжі. Її біла шуба перетворилася на коричневу. Машина зупинилася поряд зі мною, відпустивши скло. За кермом сиділа дівчина, яка сказала мені, що може підвезти.

Я була сильно здивована, а блондинка просто в шоці. Ніхто з нас не очікував такого. Я сіла наперед, і ми поїхали. Перші кілька хвилин ми мовчали, після чого я запитала в неї:

— Чому ви так не любите блондинок?

— Я цілком нормально до них відношусь, але тільки не до цієї вівці. Рік тому вона повела мого чоловіка. Крім цього ще й мою квартиру з дачею їм вдалося у мене забрати. Цю шубу, до речі, він їй подарував… Скільки б я не мстилася, все одно не заспокоюся.

Ми довго сміялися, хоча я і спізнилася на роботу, зате познайомилася з чудовою жінкою.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!