Як зрозуміти, що настав час знайомити обранця з батьками

Рано чи пізно в житті кожної серйозно налаштованої пари настає точка неповернення, коли слід познайомити милу (або милого) з батьками.
Це важкий і складний момент, але він, на жаль, неминучий. Вам доведеться продемонструвати допитливим предкам обранця і обраницю і отримати схвалення (яке в старовину називалося благословенням). А самому обранцю доведеться зробити все можливе, щоб виправдати високі батьківські очікування. Дати людям похилого віку зрозуміти, що ти не бандит і наміри твої серйозні, та й лежиш ти зручно.

Але ось як визначити, що настав той самий момент? Як зрозуміти, що вже пора?

Є кілька простих ознак, які дозволяють обчислити цей прекрасний час безпомилково (і зробити сам візит майже безболісним, чи не страшніше походу до дантиста).

Крім вас, у вас нікого немає
Стадія кастингу, коли одночасно ходять на побачення з деякими партнерами не найвдаліша для того, щоб вплутувати улюблену маму в цю справу.Приводити партнера в рідну домівку має сенс тільки в тому випадку, якщо у вас серйозні відносини. А то мама заплутається.

Ви вже перезнайомилися з усіма друзями
Друзям партнер сподобався (ну або вони просто бережуть ваше самолюбство), він (або вона, зрозуміло) не втік, його запросили на літній пікнік, зимова ковзанка, друзі ставляться до нього добродушно, але без надмірного ентузіазму. Останнє, до речі, теж важливо: якщо хтось із друзів протилежної статі поставився до вашого обранця з надмірною увагою, спочатку варто розібратися в тому, що сталося. З другом, наприклад, поговорити. Або з подругою. Тому що сьогодні ви милого з мамою знайомите, а завтра його поведуть з-під носа.

Партнер вже зустрічався з іншими членами вашої родини
Ідеально – брати і сестри. Годиться також дідусь, якщо ваші відносини з ним більш близькі ніж з батьками. Це на один крок серйозніше, ніж друзі (бо друзі вибачать усе, а брати завжди пильнують і думають про племінників), але через невелику різницю у віці, менш страшно, ніж мама. Брат не влаштував бійку? Дідусь не дістав із шафи дробовик? Ну ок, можна продовжувати. До речі, якщо так вийшло, що милий зустрівся, припустимо, з вашої тіткою випадково в ресторані або в магазині і вам довелося їх представити один одному, щоб не грубити, це означає, що йти до мами треба терміново, навіть якщо до цього часу не збиралися . Тому що люди мають властивість розмовляти, і мамі передадуть, що у вашого обранця роги, хвіст і прищі.

Ви вживаєте слово «ми» в розмовах про майбутнє
Якщо мова не йде про спільний похід в бар або в фетишистский клуб, це важливий знак. В майбутньому обов’язково будуть батьки. Причому набагато більше, ніж вам би хотілося.

Ви – обранець. Вам про це повідомили. І вас це не лякає
Нормальна реакція на зустріч зі сторонніми батьками для дорослої людини – це негайна втеча. Якщо ж цього бажання не виникає, значить, це вже не сторонні батьки. Чого ж тоді чекати? Давайте, затримайте дихання – і вперед.

Вам просто пора
Це ніяк не можна пояснити, просто ви любите один одного, жити один без одного не можете, хочете поділитися один з одним всім, що у вас є – включаючи маму. Ні про що не думайте, йдіть і знайомтеся, спочатку до одних батьків, потім до інших. Зрештою, коли вони побачать, як ви весь вечір тримайтеся за ручки і підкладаєте один одному найсмачніші шматочки, припустимо, холодцю, як хихикаєте над тільки вам зрозумілими жартами і  потайки цілуєтесь – ніхто потім навіть єхидствувати не буде.

Головне, не забудьте квіти і тортик!

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!