Захопився молодою секретаркою, залишивши вдома 40-річну дружину, але не тут було

Андрію Петровичу вже 40 років. Все в його житті його влаштовувало: робота хлороша була, діти розумні та талановиті, розкішний будинок є. Тільки ось була одна проблема – дружина йому дуже набридла.

Так, чудово, що вона виростила їхніх дітей, годувала його, прала йому, гладила. Але інтересу в ній він більше не знаходив. Його просто дратувало відчиняти двері і щоразу бачити її вдома за якоюсь справою.

Так, коли вони були молоді, любили одне одного. А тепер він все ще свіжий і при силах, а вона – баба з горбом. І ось тепер він почав задивлятися на свою молоду секретарку. Вона завжди була доглянутою та милою. Як думав сам Андрій Петрович, вона покохала його за мужність, але насправді секретарці потрібні були лише гроші.

Його стало все влаштовувати: вдома на нього чекала вірна та затишна дружина, а на роботі молода коханка, яка шепотіла йому на вушко приємності і виманювала грошики.

Але дружина розуміла, що щось не так. Одного дня вона вирішила прийти до нього на роботу без попередження. Ні, це не було перевіркою, вона просто прийшла із сюрпризом, щоб сказати, що купила їм путівку до теплої країни.

Дружина застукала голубків у кабінеті чоловіка. Він навіть не намагався виправдатися. Адже чоловік може завести собі коханку, спокійно, як зазначив він сам. Однак дружина такого не пробачила, зібрала речі і до матері.

Діти пішли за нею. Вона незабаром подала на розлучення, але він був упевнений, що вона повернеться. Однак його впевненість розсипалася на шматочки, коли він побачив її з іншим чоловіком за ручку. Вона була такою щасливою та милою, одягненою дуже стильно та доглянутою.

Він повернувся в офіс і усвідомив, що втратив найсвітліший промінь у своєму житті. У цей момент увійшла до нього його секретарка, але він зрозумів, що вона йому набридла, як гірка редька.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!