Зателефонувала дружина сина господарки квартири, в якій я колись жила, вимагаючи сплатити борг за комуналку

Під час навчання я винаймала кімнату в квартирі, де були ще дві кімнати: в одній жила дівчина-квартирантка, інша була прохідна. Але незабаром цю дівчину виселили, натомість кімнату зайняв дорослий син господині будинку, який повернувся з армії. Мені сказали віддавати платню за кімнату йому.

Мені було важко жити в одній квартирі з Олексієм : він спокійно їв мою їжу, користувався моїм пральним порошком та іншими речами. Крім того, Олексій також дуже часто приводив додому своїх друзів, які допізна шуміли, не даючи мені спати. Вони не вчилися і не працювали, а мені треба було вранці на навчання йти.

Олексій вважав нормальним підійти до мене та попросити мене посмажити йому картоплі. А якщо я раптом відмовляла, то він заявляв:

– Ти ж баба!

Також хлопець постійно казав мені, що він не має подруги, а в мене немає хлопця, пропонуючи спілкуватися. Він був дуже неохайним, за кілька тижнів перетворив увесь будинок на бардак. Мені було гидко заходити на кухню та у вітальню.

Мені залишалося зовсім мало, аби закінчити навчальний рік, не було часу на переїзд. Я думала, що потерплю кілька тижнів, хоч це й було нелегко. Я почала зачиняти двері моєї кімнати на ніч, їла у себе, майже не виходила зі своєї кімнати. Отримавши диплом, я гордо заявила, що виселяюся і пішла!

Через деякий час у соціальній мережі мені написала якась дівчина, яка просила мій номер. Вона повідомила мені, що в неї серйозна розмова. Я погодилася, дала номер, незабаром отримала дзвінок:

– Привіт! Я дружина твого колишнього хлопця, у нас скоро буде дитина! Ну, Льоші, ви з ним ще в його квартирі жили! – Уточнила вона.

Я відразу зрозуміла, що йдеться про сина господині квартири, в якій я жила. Я, посміхаючись, заявила їй:

— Так, знаю я його. Але в нас нічого не було і не могло бути.

– Не намагайся виправдовуватися. Мені все відомо: Льоша сам мені розповів, що ви з ним були разом. Справа в тому, що у нас гарячу воду відключили, борг за квартиру дуже великий. Ти ж там мешкала і не платила за комуналку. Ти не хочеш погасити свою частину боргу?

Я була в шоці від подібної брехні, заявивши:

— Я винаймала кімнату без жодного договору та прописки. Спочатку давала гроші господині, потім її синові. Зараз я нікому нічого не винна. Вітаю з прийдешнім поповненням, всього доброго! – Спокійно відповіла я, скинувши дзвінок.

Дівчина не переставала передзвонювати. Довелося заблокувати її скрізь, де тільки можна було. До чого треба докотитися, щоб зателефонувати колишній квартирантці свекрухи і вимагати в неї гроші. Щоразу, коли згадую, стає бридко.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!