Жінка, заради якої я був готовий кинути свою дружину і дочку, сама ж до них мене і повернула

Це було в одному листі:

«Вона одружилися після того як вона завагітніла. Звичайно, вона була доброю милою дівчиною, але я не можу сказати, що прямо так її обожнював. Спочатку мені було дуже цікаво пограти в татуся  і чоловіка, але потім я зрозумів, яку помилку зробив. Всі друзі мої молоді і вільні, а я –  на роботу і додому. Мені було тоді всього 20 років!

Я став виходити з друзями погуляти, на що вона сильно злилася. Ми гуляли по клубах, по кафе, з дівчатами … Але до ліжка ще не раз справа не дійшла. Це були невинні вечірки. Далі я почав мріяти про хорошу машину. Накопичив, купив, таку яку хотів …

Тут мене понесло. Я став гуляти по повній. Тепер в моїй машині завжди були дівчата. Ми жили з батьками дружини. Я постійно їй брехав, говорив, що затримуюся на роботі.

Але заводити собі постійну коханку я не планував. У мене є дружина, правда, недоглянута, але вона спить зараз з  моїм малюком. Мені дівчата потрібні були на одну ніч, не більше.

Я став шукати собі гідну коханку, навіщо мені ці легкодоступні. Тут я зустрічаю її – Анну, навіть не буду імені змінювати! Вона просто диво! Я влаштувався до неї на роботу, щоб бути поруч. Вона працювала на дуже високій посаді і була просто красунею. Ось я і подумав, що саме вона мене гідна. Я вирішив піти від дружини. Доньку навіть не взяв на руки … Дружина плакала …

Я думав тоді тільки про Анну, як її підкорити. Тут у неї трапився неприємний випадок на роботі, так я і скористався приводом. Вирішив її врятувати, а натомість попросив підвезти їй додому. Вона погодилася! Я втратив голову!

Я запрошую її в ресторан, вона відмовляється. Я подумав, що вона саме та і, що я повинен одружитися саме на ній! Я просто осліп від пристрасті!

РЕКЛАМА

– А ти хіба в розлученні?

Я відразу розгубився:

– Ну, так ти дай згоду, я завтра ж розлучуся!

– А навіщо ти мені взагалі потрібен, з дружиною, з дитиною … Раз ти кинув своїх найрідніших людей, хіба мене не кинеш ?! Вони страждають, а тобі все одно, ти ту бабу клеїш собі нову! Який же ти зрадник! Хіба ти маєш право називатися батьком?

Після її слів мене немов крижаною водою облили. Вона висловилася і пішла. Я залишився зі своїми думками. Адже вона має рацію. Я сам стільки ігнорував дружину, що вона перестала стежити за собою, а сам жодного  разу не взяв на руки свою дочку, залишив всю метушню з дитиною на ній … Я сам довів її до такого, а тепер говорю, що вона мене не варта!

Я повернувся додому, став клястися дружині, що залишався вірним їй! Вона заплакала, але пробачила мене. Я відчував себе останнім дурнем …

Тепер ми з нею прекрасно ладнаємо, всі гроші я витрачаю тільки на сім’ю. Щотижня моя дружина відвідує салон краси, ми по вихідних ходимо в ресторан. Вона просто зацвіла. Знаєте, вона нічим не гірше тих доглянутих панянок, які привертали  мою увагу. Вона навіть краща! Як же я цього раніше не бачив!

А з Анею я працюю вже другий рік після того випадку. Вона всі ці два роки  вона поводилася так, ніби ми ніколи не були знайомі. Я просто вдячний їй за те, що вона врятувала мою сім’ю! Але ж могла погратися зі мною і кинути! »

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!