Жінці привезли піцу: коли доставщик зняв шолом, їй стало не до їди

Часто діти, подорослішавши, їдуть із дому. Хтось у сусіднє місто, а хтось в іншу країну та на інший материк. Оз Дорон переїхав із Ізраїлю до США. Рівно рік він прожив там і жодного разу не відвідав рідних. Але бажання приїхати до батьків було величезне, і він вигадав геніальний план, щоб перервати цю розлуку.

Що він зробив?

Оз прилетів до Ізраїлю, купив піцу, яку люблять його рідні, переодягнувся в доставщика і попрямував до свого дому.

Він постукав у двері. Відкрила його мати. Вона проводила його до кухні, щоб розрахуватися в комфортних умовах. Вона віддала йому гроші, але хлопець попросив чайові. Жінку збентежив голос доставщика.

– Не могли б ви зняти шолом? Таке почуття, що я вас знаю, – попросила вона.

Озу довелося трохи відхилитися від плану та зняти його. Жінка застигла на місці і кілька секунд не могла повірити своїм очам.

– Я подумала, що це двійник. Бувають чудеса в житті. Але це було не диво, а мій син! Я зрозуміла це відразу ж після того, як він усміхнувся мені. Скажу чесно, це один із найщасливіших днів у моєму житті!- каже жінка.

Оз та його сім’я провели свято разом у теплій атмосфері.

Частіше відвідувайте своїх рідних та близьких, адже життя не вічне і дуже коротке. Зателефонуйте або напишіть їм зараз. Ви для них найцінніші та найулюбленіші.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!