Зять заборонив дочці допомагати мені та сестрі

Моїй дочці зараз двадцять шість років. Два роки тому вона вийшла заміж. Як я тоді раділа! Зять, хлопець видний. Сім’я у хлопчика теж гідна. І освіту хорошу дали і квартирою забезпечили. Нехай і не самі купили, там спадщину від бабусі, але й не пошкодували – на сина відписали.

А нам-то, в сім’ї, мужик ох, як потрібний був. Я без чоловіка вже півжиття прожила. Старшій доньці теж із цим питанням не дуже пощастило. Після народження сина її чоловік просто втік.

От і жили ми так усі разом: я, дві дочки та онук. А тут молодша, нарешті, порадувала, що вони з Льошею одружуються. Зустрічалися вони майже два роки. Після весілля Льоша забрав Аню жити до себе.

Але вся річ у тому, що поки ми жили всі разом, у нас і бюджет був спільним. Аня часто намагалася допомагати сестрі з племінником. Із роботою зараз не все так просто. Онук у мене часто хворіє і тому, кілька місяців промучившись із нескінченними лікарняними, старша дочка прийняла рішення звільнитися та займатися дитиною.

Мені ж, за віком, вже важко з ранку і до вечора працювати. Тому я попросила начальство виходити на півставки. Працюю до обіду. А ось Аня у нас наймолодша, вона й крутилася, уміла, щоби гроші заробляти.

Нині Аня вже майже два роки, як пішла від нас до чоловіка. І нещодавно був у нас грандіозний скандал. Зять дізнався, що більшу частину своєї зарплати Аня віддає нам із сестрою. Відібрав у неї картку і сказав, що сам їй гроші видаватиме лише на необхідні потреби.

Ось цікавий який! А нас-то він не хоче запитати, як ми тут повинні виживати? На що онука ростити? Після того, як дочка мені в сльозах подзвонила і пояснила, що допомагати нам із сестрою більше не зможе, я пішла сама поговорити із зятем.

Але той і слухати не хоче. Обізвав нас ледарками. Каже, що одружився з Анею, а не з усією її сім’єю. І не зобов’язаний усіх її родичів утримувати. Я від таких заяв дар мови втратила!

Це де ж таке бачено, щоб так мужик міркував? Чоловік завжди був і є опорою для жінки. Це виходить, за його логікою, ми й не родина? Це ж моя рідна дочка. А хто мені на старості років допомагатиме?

Гаразд, зараз ще я не на пенсії. А коли прийде час? У нашій країні будь-якого запитай – усі знають, що на пенсію прожити неможливо.

А сестрі з племінником хтось допомагатиме? Я мовчу, що Аня майже з племінником залишатися перестала. Раніше вона весь свій вільний час із ним поралася. Хоч якось ми відпочивали. То поведе гуляти його, то на батутах десь скачуть. А зараз і цієї допомоги від неї нема. Усе чоловік бурчить, що багато часу на нас витрачає.

Та й хто, як не дружина, має бюджетом сімейним розпоряджатися? Жінка – вона ж краще знає, куди гроші витрачати. Мужикам волю дай, то вони тільки на машини, та на захоплення свої всі гроші спускатимуть.

А я думала, що доньці з чоловіком пощастило. І не бідна ж людина. Має посаду у великій компанії, заступник керівника. Живуть вони далеко не бідно. І машина є, і на курорти літають.

Не розуміє сучасна молодь, що таке справжній сімейний зв’язок! Адже родичі повинні один за одного триматися.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!