5 продуктів, які допоможуть підвищити імунітет в осінньо-зимовий період

Хочете вступити в зиму з міцним імунітетом? Додавайте в раціон ці продукти.

гриби рейші

Уже кілька тисячоліть тому гриби рейші цінувалися на Сході і небезпідставно вважалися лікувальними. Завдяки вмісту безлічі активних речовин рейші мають імуностимулюючий ефект, а також ведуть боротьбу з втомою і депресивним станом. 

Куркума

Куркума – це не тільки східна пряність, але і Суперфуд, продукт з особливо високою концентрацією корисних властивостей. В її складі – куркумін, що володіє найпотужнішим протизапальною дією. Доведено, що він допомагає боротися з вільними радикалами, запобігаючи розвитку хвороб, а також є антидепресантом.

Хлорела

Ще один важливий Суперфуд. У складі цієї зеленої водорості – 650 компонентів: незамінні амінокислоти, насичені і ненасичені жирні кислоти, ряд цінних вітамінів і мінералів, а також мікроелементи. Наприклад, вітаміну В12 в хлорела міститься більше, ніж в яловичої печінки.

Хлорела є відмінним засобом для профілактикою хвороб, викликаних вживанням рафінованих продуктів, забрудненням навколишнього середовища і браком нутрієнтів в раціоні.

Свіжовижаті соки

Ось він – природне джерело вітамінів. Вибирайте смузі з моркви, апельсина, буряка, імбиру, яблука, шпинату, ананаса, селери, лимона. Так, наприклад, морква підвищує опірність організму до інфекційних захворювань, буряк є відмінним засобом для Детокс, апельсин допомагає при авітамінозі і простудних захворюваннях.

йогурти

«Живі» йогурти відмінно справляються з підтриманням здоров’я – вся справа в пробіотиках, що відповідають за здорову мікрофлору і боротьбу зі шкідливими бактеріями. Зверніть увагу на кокосовий йогурт – він також відноситься до числа ферментованих продуктів, які приносять величезну користь організму. Так, наприклад, бактерії, які живуть в кишечнику, підвищують імунітет. Включивши в раціон ферментовані продукти, ви зможете швидше відновитися після різних захворювань і застуд.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!