Галина залишила малу дочку в кімнаті на кілька хвилин, а коли повернулася то мусила викликати швидку

То був звичайний день. Галина відправила чоловіка на роботу, а сама залишилася з 5-річною дочкою вдома, бо та щось погано почувалася. Дівчинка дуже хотіла гратися пропри своє самопочуття, тому мати не змогла відмовити.

Гралися вони поки не наступив час обідати, тож Галина вирушила на кухню, щоб розігріти дочці суп. Дівчинці наказала бути чемною, й не вилізати з ліжка. Та як тільки мати закрила двері кімнати, дочка одразу вистрибнула з ліжка, бавилася й розважалася. А потім, помітила на столі кактус, або він був без шипів (такий сорт). Він видався їй дуже цікавим, вона не знала що це, й вирішила скуштувати. Після цього дівчинці стало погано. Саме в цей момент до кімнати зайшла мати, щоб покликати дочку до столу й побачила, як вона лежить і плаче від болю у животику.

Галину обійняв страх, жінка кинула викликати швидку допомогу. В цей момент вона помітила, що дочка покрилася незрозумілими плямами, в неї з’явився жар. Мати була просто в паніці. Ледве дочекалася лікарів. Ті оглянули дитину, зробили проти алергенний укол і дівчинці ніби стало легше.

Як виявилося, у дочки була алергія на кактуси, тому їй так раптово стало зле. Та на щастя все обійшлося.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!