Геннадій Гудков: “Пуmiн хоче дожити до часу, коли технології зможуть його оцифрувати”

Путін боїться померти і гаряче підтримує наукові теорії про можливість продовження людського життя. Про сподівання президента на вічне життя під час спілкування з пресою розповів російський політик Геннадій Гудков.

На думку опозиціонера, основну увагу Путін зосереджує на власній персони, його вирізняє значна егоцентричність.

«Він не здатний любити інших людей, у центрі його всесвіту лише він сам. Я навіть не впевнений, що він відчуває любов до своїх дочок. Він дбає про них, можливо, поважає, точно віддає їм належне, але явно не відчуває любов. Всі його інтереси зосереджені виключно на ньому самому, він дуже наляканий перспективою смерті.

Я не жартую, коли говорю, що він сподівається, що доживе до того моменту, коли наука зможе подолати смерть, може бути не фізичну, може бути у форматі оцифрування розуму чи чогось подібного. Ви можете підняти мене на сміх, але він справді мислить саме так», — висловив свою думку Гудков.

Геннадій стверджує, що має перевірені джерела, які знають про віру Путіна в науку та її здатність подолати всі хвороби і навіть старіння. За словами цих джерел, такої ж думки дотримуються президентські дочки, більш того, вони переконують батька, що вічне життя можливе.

«Як мені говорили, його доньки постійно йому розповідають про появу нових технологій та наукові прориви, переконуючи, що він зможе прожити ще дуже довго, а всі його хвороби можна вилікувати», — розповідає про свої розмови з близькими до президентської родини джерелами Гудков.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!