Навіщо пити соду натщесерце?

Виявляється, карбонат натрію не тільки універсальний засіб в господарських справах, але ще і еліксир здоров’я і молодості для організму людини. Якщо пити соду натщесерце – в самопочутті і здоров’ї можуть відбутися зміни,які по- справжньому здивують.

Відновлювати кислотно-лужний баланс

Для ліквідації ацидозу, при якому такий баланс зміщується в кислотну зону – це незамінний засіб. Воно усуває печію, а значить перешкоджає появі виразки шлунка і гастриту.

Покращувати обмін речовин

Сода натщесерце здатна налагодити метаболізм, очистити від шлаків кишечник, вивести токсини і шлаки, наповнити киснем клітини тканин.

сприяти схудненню

Сода, розчинена у воді, знижує апетит і сприяє розщепленню жирових відкладень. Зайва вага йде ще й завдяки тому, що вона виводить з організму шкідливі речовини. Як результат, очищений організм швидше переробляє їжу і не набирає зайві кілограми.

Запобігати раковим захворюванням

Завдяки тому, що цей порошок відмінно активізує захисні властивості організму – тим самим і знижує можливість появи онкологічних новоутворень. Така властивість соди була виявлена італійськими лікарями, але, правда повністю ще не доведена.

Поліпшувати загальний стан організму

Навіть невеликий курс прийому соди підтримує в нормі лімфатичну систему і зміцнює імунітет.

Слід пам’ятати:

Цей порошок необхідно приймати правильно. У склянці теплої води необхідно розчинити всього пів чайної ложки соди і приймати перед сніданком. При цьому необхідно робити це маленькими курсами по три дні, потім робити триденну перерву. Тривалість кожен визначає для себе індивідуально, залежно від власного самопочуття. Деякі люди приймають розчинений у воді карбонат натрію все життя.

Протипоказана сода тим, хто хворий на цукровий діабет, має знижену кислотність, виразку шлунка і гастрит.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!