Ніколи не терпіть ці 6 типів негативної поведінки – життя занадто коротке

Ніколи не терпіть ці 6 типів негативної поведінки – життя занадто коротке

Люди – дивні і непередбачувані. І вони завжди будуть робити те, що хочуть. Вже така природа людини. В принципі в цьому немає нічого поганого, і так навіть цікавіше. Інакше всі ходили б нудними і однаковими. Навіть уявити страшно, чи не так?!

Так що найчастіше люди поводяться певним чином не тому, що хочуть вивести вас із себе або принизити, а просто тому, що вони ось такі – різні. Але це не привід терпіти всі витівки і хамство, особливо, коли їх поведінка починає впливати на ваше життя.

У цей момент слід сказати: «Стоп, дорогенькі. Так не піде”.

При цьому не обов’язково влаштовувати кінематографічні драми і хапатися за рушницю. Ви просто не повинні дозволяти нікому з собою так поводитися. Слід постояти за себе, і елегантно, але переконливо послати хамів під три чорти.

Тому що, якщо хтось грубіянить і погано поводиться з вами – він повинен відразу ж отримати відсіч. Якщо не осадити кривдника, це ще більше розв’яже йому руки. Він буде чудити і куражитися, щиро дивуючись, чому це ви раптом вийшли з себе і висловили все, що думаєте.

Якщо ви любите і цінуєте себе, то ніколи не будете терпіти хамського поводження. Їх поведінка – це не ваші проблеми і не про вас. Нікому і ніколи не дозволяйте псувати ваше життя.

Це ваш Шлях і ваше право – вибирати, з ким йти поруч, а кого гнати поганою мітлою!

Отже, 6 видів поведінки, які не варто терпіти:

1. Хтось постійно вказує на ваші вади і недоліки.

Якщо людині більше нічого сказати вам, крім як поливати брудом і псувати настрій – їй нічого робити у вашому житті. Той, хто здатний тільки критикувати, висміювати і виставляти в невигідному світлі – це не друг і навіть не знайомий. Це справжнісінький хам, причому вельми токсичний.

Не соромтеся і не стримуйте себе – сміливо скажіть йому, що не збираєтеся терпіти такого ставлення, тому або він припиняє так себе вести, або – «випаровується» з вашого життя. Назавжди.

Підозрюю, що він вибере варіант № 2: хами виключно рідко схильні критично поглянути на себе і прийняти рішення змінитися. А навіщо? Їм і так добре.

Тому женіть їх геть зі свого життя. У вас теж є право на своє «добре».

2. Хтось обожнює нанести удар нишком.

Вважаю, в вашому оточенні обов’язково один такий та й знайдеться. Це коли людина дуже добре до вас ставиться, прекрасно себе веде, але варто тільки втратити пильність, обов’язково зробить якусь капость.

Причому його улюблений «формат» – нанести удар несподівано, коли ви найменше цього очікуєте. Справа в тому, що цей тип хамів відчуває себе переможцем і просто насолоджується, коли бачить, що зробив комусь боляче. І що важливо для нього – блискавично і несподівано.

Женіть таких зі свого життя.

3. Хтось постійно чекає підтвердження, що він чудовий – просто сама досконалість.

Ви постійно змушені хвалити їх і захоплюватися ними, інакше вони ображено надувають губи і розігрують з себе казанських сиріт. Якщо знаєте таких – ставте на місце. Ви зовсім не зобов’язані постійно співати дифірамби людині з патологічним его. Нехай співає собі сам.

А у вас знайдуться справи важливіші в житті.

4. Хтось постійно виставляє себе жертвою, змушуючи вас відчувати себе мало не маніяком-вбивцею.

Таких «жертв» досить багато. Насправді ці «ображені і принижені» – справжнісінькі хами і маніпулятори.

Їх мета – зробити так, щоб ви поводилися, як вони хочуть. Ваші почуття і ви самі їм абсолютно не цікаві. Препротивні типи! Ніколи не ведіться на їх скорботний вигляд і сумний голос. Гнати їх в шию!

5. Хтось постійно змагається з вами.

Ця людина може бути милою і ввічливою, але поряд з нею відчуваєш себе, як кінь під час скачок. Вона постійно змагається з вами, щось доводить.

Згадайте про те, що життя – це не спортивні змагання. І золоті медаль не роздаються направо і наліво. Більшості людей доводиться просто важко працювати, щоб «залишатися в строю». Тому подібний тип людей – не ваш друг.

Насправді він просто заздрить і мріє про те, щоб ви оступилися. Попрощайтеся з його компанією, нехай доводить комусь іншому, що він кращий.

6. Хтось згадує про вас виключно тоді, коли йому щось потрібно.

Подібний тип людей ви цікавите менше всього на світі. Вони ніколи не відвідають у лікарні і не подзвонять, щоб дізнатися, як справи. Інша справа, якщо їм щось потрібно від вас.

О, в такі моменти вони вдаються, як ні в чому не бувало (іноді після багаторічного мовчання), і холоднокровно використовують вас. А як вони ображаються, якщо їм відмовляють! Це цілий «спектакль»!

Тому без вагань відтинайте подібних хамів від свого життя. До побачення, і назавжди.

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!