Шість порад для видалення вушної сірки в домашніх умовах

Шість порад для видалення вушної сірки в домашніх умовах

 

Вушна сірка — це речовина, яка,  знаходиться у внутрішньому вусі, яке захищає його від бактерій та інших частинок або організмів, які можуть завдати шкоди цій вразливій ділянці.  Крім того, сірка діє як натуральна мастило для вуха і слухового проходу. Але настає момент, коли вона накопичується у великій кількості, що може викликати дискомфорт, а також роздратування, запаморочення, втрату слуху, відчуття, що в вусі щось застрягло і свербіж. Ось чому вам потрібно періодично чистити вуха, щоб видалити зайву вушну сірку.

Що викликає утворення вушної сірки?

Перш ніж ми поговоримо про те, як можна видалити зайву вушну сірку в домашніх умовах, важливо знати, що викликає дискомфорт від накопичення вушної сірки. Вушна сірка може стати дратівливим чинником, коли вона утворює пробку в вушному каналі.

Ця пробка зазвичай з’являється, коли ви регулярно користуєтеся ватними паличками для чистки вух, змушуючи вушну сірку глибше проникати у вушний канал і накопичуватися.

Люди, які регулярно користуються ватними паличками, також схильні до підвищеного ризику надмірного накопичення вушної сірки.

Які симптоми занадто великої кількості вушної сірки?

Коли в вусі занадто багато сірки, ви, ймовірно, зіткнетеся з деякими з наступних симптомів:
свербіння всередині вушного каналу
відчуття, що ваші вуха повні або забиті
запаморочення
дзвін у вухах
погіршення слуху
біль у вусі

Домашні засоби для видалення зайвої вушної сірки

Щоб не страждати від вищезазначених наслідків надмірного накопичення вушної сірки, важливо, щоб ви регулярно чистили вуха і видаляли вушну сірку, щоб вона не створювала пробки. Ми рекомендуємо вам не використовувати вушні палички, а замість цього спробуйте наступні домашні засоби для видалення вушної сірки.

сольовий розчин

Сольовий розчин — відмінний варіант для видалення вушної сірки. Все, що вам потрібно зробити, це розчинити одну чайну ложку солі (7,5 г) в 1/2 склянки води (100 мл). Потім просто увібрати  розчин  уватну кульку і нехай кілька крапель потраплять в вухо, поки ви нахиляєте голову в бік. Утримуйте це положення протягом декількох хвилин, щоб рідина проникла у вушний канал і пом’якшила сірку. Потім нахиліть голову в протилежному напрямку і використовуйте тканину для того, щоб витерти рідину, коли вона стікає.

парафінова олія

Одним з найбільш безпечних та ефективних домашніх засобів для видалення вушної сірки є парафінова олія, яка продається в більшості аптек. Все, що вам потрібно зробити, це розігріти дві-три столові ложки цієї олії над полум’ям свічки. Капніть кілька крапель в вухо і зачекайте кілька хвилин. Потім використовуйте теплу воду, щоб змити будь-які сліди воску. Робіть це протягом трьох днів поспіль, щоб повністю розчинити накопичення сірки.

Перекис водню

Змішати рівні частини перекису водню з водою. Переконайтеся, що перекис водню є у формі 3% розчину. Капніть кілька крапель в вухо і обережно струсіть голову, щоб суміш проникла у вушний канал. Залиште краплі на кілька хвилин, перш ніж нахиляти голову на протилежну сторону, коли рідина витече.

гліцерин

Гліцерин — натуральний продукт, який допомагає пом’якшити вушну сірку для її легкого видалення. Ви можете знайти його в аптеках і використовувати по 4 краплі в кожне вухо три рази в день для досягнення найкращих результатів.

Оцет і спиртовий розчин

Змішайте рівні частини білого оцту і спирту в маленькій мисці. Занурте ватну кульку в суміш і закапайте кілька крапель в кожне вухо.

Оливкова олія

Оливкова олія є ще одним важливим інгредієнтом, який допомагає пом’якшити вушну сірку і полегшити її видалення. Капніть дві або три краплі оливкової олії в постраждале вухо перед сном і спробуйте спати на протилежному боці. Повторюйте це лікування протягом трьох або чотирьох ночей поспіль.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!