ТОП-5 простих вправ для спини

 

Біль у спині може турбувати не лише людей похилого віку, а й молоде покоління.

Тому ми хочемо розповісти про 5 вправ, які допоможуть вашій спині розслабитися та позбутися неприємних відчуттів. Ця зарядка буде ідеальною заміною професійного масажу, на який у нас не завжди є час та кошти.

5 вправ для спини, які створюють відчуття, що вам тільки що зробили масаж:
«Крила метелика»
«Котяча спина»
«Мотузка»
«Балерина»
«Птах»
1. «Крила метелика»
Вплив: шийні хребці, відновлення правильного положення хребта і кровотоку.

Сядь на край стільчика з рівною спиною. Ступні повинні повністю стояти на підлозі. Зігнуті в ліктях руки закидаємо за голову, пальці зв’язуємо на потилиці, лікті розводимо якомога ширше. Вдихаючи, розкриваємо руки та витягуємо грудну клітку вперед. На видиху повертаємося у вихідне положення. Спину витягуємо так, як би тягнемося грудною кліткою назад.

Повторення: 5 раз.

2. «Котяча спина»
Вплив: усунення болю в попереку, відновлення природної позиції поперекових хребців.

Сидіть рівно, а руки тримайте на колінах, як зображено на фото. Вдихаємо та витягуємо грудну клітку вперед. При цьому зводимо лопатки та розпрямляємо плечі. Тягнемося всім тілом вгору.  На видиху округляємо спину, максимально витягаючи плечі вперед. Верхівкою тягнемося до колін.

Повторення: 8 раз.

3. «Мотузка»
Вплив: вправа розслабляє руки, плечовий пояс.

Уявіть, що ваше тіло — це мотузка. Повністю розслабтеся та починайте повороти тіла, намагаючись, щоб торс залишався нерухомим. При цьому тримайтеся руками стільця та затримайтеся на 30 секунд. Міняємо положення.

Повторення : 3 рази в кожну сторону.

4. «Балерина»
Вплив: розганяє кров після довгого сидячого положення, розтяжка бічних м’язів і м’язів грудної клітки.

Продовжуйте сидіти на стільці та тримайте спину рівно. Однією рукою беремося за сидіння стільця, а плече розслаблюємо для того, щоб воно опустилося вниз. Іншу руку піднімаємо вгору і починаємо нахилятися вбік. Корпус не відхиляйте назад або вперед.

Повторення: 10 разів для кожної сторони.

5. «Птах»
Вплив: зняття втоми ніг, розтяжка м’язів стегон і нижньої частині спини.

Продовжуємо сидіти, але кісточку однієї ноги ставимо на верхню частину ноги, ближче до коліна. Тягнемося корпусом вперед. Зараз ви маєте  відчувати, як «розкривається» грудна клітка. Намагайтеся дотягтися до стегна животом. Затримуємося в такому положенні близько 30 секунд.

Повторення: 2-3 рази для кожної ноги

.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!