Ваше обличчя знову стане худеньким: 8 вправ проти обвислих щік

Коли мова заходить про тренування – про своє обличчя ми часто забуваємо. Хоча щоки, як і кожна інша частина тіла, теж потребує впливу, щоб залишатися у формі. Незважаючи на те, що генетика справді впливає на те, чи будуть у нас пухкенькі щічки як в Анджеліни Джолі, регулярні вправи для обличчя дуже корисні.

Пропонуємо вашій увазі 8 вправ для щоденного застосування, котрі перетворять випуклі заячі щічки на більш витончене обличчя.

1. Вправа “Качечка”

Починаємо працювати з центральними м’язами лиця. Напружте губи і закривайте/розкривайте рота. Не забувайте постійно розвертати губи та відчуйте напруження у м’язах обличчя.

Повторити: 15 разів

2. Вправа “Половина гримаси”

Згідно з назвою, уявіть щось, що справді варте гримаси. Один кінець рота скорчіть у гримасі та напружте м’язи шиї. Вправа виконується добре тоді, коли ви добре можете побачити сухожилля на шиї.

Повторити: 15 разів

3. Вправа “Рибка”

Усім відома ця поза: сплюсніть досередини щоки та витягніть губи трубочкою. Потім закиньте голову назад і намагайтеся підборіддям дотягнутися до стелі – так шия і щоки будуть ще більш напружені.

Тривалість: 15 разів по 10 секунд

4. Вправа “Скульптор щік”

Підняті щоки зроблять обвисле обличчя більш витонченим. Розкрийте рот у овальній широкій посмішці, і пальцями підіймаємо щоки догори.

Тривалість: 30 секунд

5. Вправа “Заплющені очі”

Вірте чи ні, але просте заплющення очей допоможе зменшити жир у щоках. Отож, якомога сильніше заплющте очі та корчіть гримаси, поки не відчуєте напруження у м’язах.

Тривалість: 15 раз по 3 секунди

6. Вправа “Підіймання підборіддя”

І підборіддя дасть “ліфтинг-ефект”. Нижню губу поставте на верхню та щоразу якомога вище підіймайте підборіддя.

Повторити: 15 разів

7. Вправа “Поцілунки в щічку”

Уявіть, що вітаєтесь зі своїм французьким другом традиційними цьомчиками в щічку. Для цього якнайщільніше стисніть губи і рухайте ними зліва направо. Чим сильніше ви рухатимете губами в різні боки – тим краще.

Повторити: 15 разів

8. Вправа “Опускання щелепи”

Чудове розтягнення, як і вправа на спалення жиру в щоках. Язик притисніть до кореня нижніх зубів і якнайнижче опустіть щелепу вниз.

Повторити: 15 разів

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!