Які вітаміни потрібні організму восени?

Які вітаміни потрібні організму восени?

   

З настанням осені приходять застуди. Тому людському організму потрібна додаткова підтримка у вигляді вітамінів. Це потрібно і для підтримки імунітету, і для підняття настрою. Які вітаміни потрібні організму восени, про це розповімо в статті.

вітамін В6

Джерелом вітамінів восени для людини повинні стати осінні овочі і фрукти. Один з незамінних елементів для підтримки організму – це вітамін В6. Він допомагає поліпшити роботу нервової і серцево-судинної системи. Вітамін В6 міститься в таких продуктах: квасоля, волоські горіхи, пивні дріжджі, яєчні жовтки.

Вітамін С

Підвищити імунітет восени, поліпшити обмін речовин і загальний стан здоров’я допоможе вітамін С. Щоб поповнити його запаси в організмі, потрібно вживати перець, капусту, петрушку, цибулю, шипшину і горобину.

Вітамін Е

Для підтримки імунітету восени корисно вживати і продукти, що містять вітамін Е. Він є в салаті-латуку, кукурудзі і пророщеної пшениці.

Вітамін А

Хороший стан волосся, нігтів, зубів, а також імунітет, допоможе підтримати вітамін А. Він міститься в яйцях, маслі, рибі. Також рекомендується пити свіжовичавлені яблучний і морквяний соки.

вітамін D

Восени сонце світить не так яскраво, тому людський організм починає відчувати гострий брак вітаміну D. Поповнити його запаси можна, якщо вживати в їжу лосось, яєчні жовтки, вершкове масло. Цей вітамін запобігає розвитку такої хвороби, як остеопороз, а також регулює рівень кальцію в організмі. Осінні продукти – джерело вітамінів Щоб поповнити запаси вітамінів в організмі восени, потрібно не купувати штучні мультивітаміни з аптеки, а налягати на овочі та фрукти зі свіжого врожаю. Картопля, морква, капуста і буряк – відмінне джерело багатьох вітамінів.

Рекомендується вживати буряковий сік. У ньому багато мінералів і вітамінів. У ньому є такий важливий для організму мінерал, як бетаїн, який бере участь в обміні речовин. Його рекомендують використовувати при проблемах з серцево-судинною системою, гіпертонії, для розвитку і зростання ослаблених дітей. Крім вживання овочів і фруктів, щоб не хворіти восени, потрібно більше гуляти і відмовитися від шкідливих звичок.

ДЖЕРЕЛО:http://otvet.bigmir.net/

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!