З’їжте 6 смажених зубчиків часнику і подивіться, що буде відбувається протягом 24 годин

З’їжте 6 смажених зубчиків часнику і подивіться, що буде відбувається протягом 24 годин

Часник – це один з найкорисніших продуктів на планеті! І всі ми знаємо, що багато людей у всьому світі використовують сирий часник як традиційний засіб, щоб контролювати високий і низький кров’яний тиск, високий рівень холестерину; щоб боротися з ішемічною хворобою серця; застерегти себе від інфаркту.

Корисно вживати в їжу часник, смажений на сковороді або запечений в духовці. Приготований таким чином часник не має різкого запаху і смаку, але зберігає свої лікувальні властивості, повністю засвоюючись організмом.

Навчися раз на 2-3 дні готувати такий часник, і ти приємно здивуєшся станом свого здоров’я! Часник істотно знизить рівень холестерину в крові, очистить артерії і допоможе позбутися від проблем з тиском. Такий продукт призначається всім, у кого є проблеми зі шлунком і зайвою вагою, неймовірно корисний він при діабеті.

Печений і смажений часник має високу поживну цінність, бореться з проблемами постійної втоми і ослабленого імунітету. Окремо хочеться відзначити, що така страва допоможе і схуднути! Для прискорення обміну речовин варто з’їдати 6 зубчиків приготованого особливим чином часнику хоча б 1 раз на 2 дні.

ОСЬ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ, КОЛИ СМАЖЕНИЙ ЧАСНИК ПОТРАПЛЯЄ В ШЛУНОК

1 година. Коли часник тільки потрапляє до шлунку, організм його сприймає як звичайну їжу.

2-4 години.Часник усуває вільні радикали, бореться з раковими клітинами.

4-6 годин. Часник знищує жирові відкладення, виводить з організму зайву рідину.

6-7 годин. Часник знищує шкідливі бактерії, які є в організмі.

8-10 годин. Часник запобігає процесу окислення клітин в організмі.

10-24 години. Часник сприяє глибокому очищенню всього організму. Виводить шлаки і всі продукти життєдіяльності хвороботворних бактерій.Навіть через 24 години після вживання цей біологічно активний продукт продовжує працювати!

Часникове пюре має дуже своєрідний, солодкуватий, але все ж приємний присмак. Можна робити пасту для бутербродів із смаженого часнику і готувати смачні бутерброди, використовуючи як основу корисні злакові хлібці.

Не соромся додавати часник в різні страви: чудовим буде плов, приготований з ним, запечене м’ясо, будь-яке рагу з овочів… Користь такої страви збільшиться у стократ, і смак буде прекрасним.

Не забувай пити багато рідини, застосовуючи цей цілющий засіб! Кожна клітина організму очиститься і омолодиться через 2 тижні лікування часником. Щоб залишатися здоровим, іноді корисно просто вживати продукти, насичені вітамінами і біологічно активними речовинами. Часник – для цього потужний доказ.

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!