«Що ви ще вкрали в Україні окрім пшениці?»: питання журналіста поставило Лаврова в безвихідь

Лавров, який очолює МЗС РФ, був поставлений у незручне становище питанням щодо зерна, яке його країна незаконно вивозить із України.

Представник ЗМІ поцікавився у міністра ситуацією із продажем української пшениці, незаконно вивезеної РФ. Розгорнутої відповіді, очікувано не було отримано, натомість Лавров розповів ту саму версію про необхідність звільнити сусідню країну від «неонацистів».

Спілкування з пресою потрапило на відео, воно показує, що питання щодо ситуації з пшеницею було задано досить прямолінійно:

«Крім зерна, що ще, вкрадене з України, ваша країна змогла продати?», — цікавиться представник ЗМІ.

Міністр спробував перевести розмову на жарто, але коли це не дало результату в черговий раз використав заготівлю про нaциcтів та звільнення українців.

«Якщо всі ваші думки зайняті тим, щоб щось вкрасти, не варто думати, що це турбує і всіх інших. Всі цілі нашої спецоперації були оголошені на публіку і саме їхнє досягнення для нас є головним завданням. Ми допомагаємо українськомуочиститись від неoнaцистів. Зерно транспортується вільно, наша країна жодних перепон для цього не ставить», – спробував виправдатись міністр.

На записі спілкування з пресою помітно, що Лавров не очікував такого питання і не був готовий на нього відповідати

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!