«Чим нижчий інтелект, тим гучніші образи»: Алла Пугачова відреагувала на масове цькування на свою адресу

Алла Пугачова останні три місяці мешкає в Ізраїлі, куди вона переїхала разом із сім’єю. Максим іноді з’являвся в соцмережах, висловлював свою позицію, ділився важливою інформацією. Днями він навіть виклав відео з дітьми, які відпочивають на морі.

Примадонна вирішила порадувати відданих фанатів і поділилася коротеньким роликом в Інстаграмі.

На відео вона постала гарною та усміхненою, що не могло не порадувати фанів. «Чим нижчий інтелект, тим гучніші образи. Живи спокійно, країно!» – красномовно підписала Пугачова свою публікацію.

Нагадаємо, що після від’їзду зоряної пари з Росії та антивоєнних промов Галкіна на них обрушився шквал критики. Недоброзичливці знайшли привід для цькування. Але подружжя досить мудре, щоб реагувати на кожне «невтішне» слово, кинуте на їхню адресу.

Шанувальники впевнені, що цим постом вона відповіла всім своїм хейтерам. Хоча і тут думки Інтернет-користувачів розділилися. Хтось, як і раніше, підтримує улюблену артистку, а для когось її позиція незрозуміла.

До речі, у коментарях відгукнулися зокрема колеги з шоу-бізнесу. Так, Ігор Ніколаєв та дочка Крістіна Орбакайте залишили смайлики під записом.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!