«Дбають про кар’єру і гроші»: Катя Осадча розповіла, хто порадив Лорак мовчати

Минуло понад три місяці після початку війни, а артисти українського походження продовжують мовчати про неї, як ніби нічого не відбувалося.

Вкотре про це заговорила Катя Осадча. В одному зі своїх інтерв’ю вона зізналася, що ж не сподівається, що ці люди зміняться . Адже цей конфлікт триває вже понад 100 днів, цього часу вистачило б, щоби визначитися.

До речі, Катя одна із перших запропонувала позбавити таких наших співвітчизників громадянства. Вона впевнена, що не стати на бік своєї батьківщини в такий доленосний момент – це схоже на злочин.

«Не підтримати свій народ, не бути разом із ним – це, власне, і означає, що ти зробив вибір і не хочеш бути громадянином своєї країни. Все. Віддавай паспорт! Мені важко навіть зрозуміти, як люди так можуть робити», – дивується вона.

Осадча наголосила, що відмовки її земляків звучатимуть непереконливо, після того, як усе закінчиться свою совість вони не очистять.

Так, вона переконана, що страх за кар’єру зупиняє Ані Лорак висловитися про події, що відбуваються. До речі, співачка вже давно ховається від журналістів та уникає публічності.

Ведуча також поділилася цікавою інформацією під час бесіди.

«Може, це на рівні чуток, але мовчати Лорак порадив Філіп Кіркоров, мовляв, вони там зі своєю війною розберуться, а в тебе ж кар’єра! – так він їй порадив», – додала вона.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!