Відомий психолог пояснив, чи варто переживати, якщо вам повернули подарунок

Якщо вам повернули подарунок, ви зазнаєте неприємного почуття. Це дуже погано, якщо ваш подарунок повернули назад. Це ознака сварки. Неприязні. Бажання порвати стосунки. Або в кращому разі це байдужість до ваших почуттів. І зневага до подарунка. На, забери свою нікчемну річ, мені вона не подобається. І ти мені теж не подобаєшся. Погань якусь подарував.

Повернення подарунка без вимоги повернути – образа. І заподіяння страждання.

Але чому? Все ж таки просто чудово! До вас повернулася річ чи гроші. Ви не зазнали витрат. І отримали назад своє кровне!

Це дуже погана ознака, якщо ваш подарунок не прийнято. Потрібно насторожитися. І уважно поглянути своє життя, здоров’я, включити пильність.

Подарунки раніше дарували духам і богам, які втілювали сили природи. Долю, неминучість. Дарували, щоб умилостивити богів. Це була жертва, ось чим був подарунок. Жертва для викупу свого життя та благополуччя. Людям подарунки дарувати стали пізніше, як відлуння цієї жертви.

І жертва мала бути прийнята. Тоді можна було бути спокійним; боги благоволять! Такі були давні вірування.

А якщо жертва не прийнята, значить, чекай на біду і загибель. Або ти осквернений своїми злими діяннями, або ти невгодний богам. І доля твоя вирішена наперед. Жертва не прийнята, даремно старався!

Твій дар не сподобався. Твоє частування відкинуто. І ти теж. Тебе ніби вже немає. Або ти осквернений, нечистий.

Повернення подарунка людиною – міні-версія такого розвитку подій. Подарунок не беруть у неприємної людини.

Одна жінка ніяк не могла пожертвувати гроші на добру справу. Через збій їй поверталася сума. Знову і знову. Поки жінка не задумалася. Вона хотіла пожертвуванням довести собі, що вона добра! А насправді вона ненавиділа невістку і потай бажала їй усілякого зла.

Або жебрак гукнув чоловіка і повернув купюру, яку добрий перехожий поклав йому в шапку. Подивився шаленими очима і сказав: «Не треба мені від тебе, забери!». Саме його купюру віддав, навіть кричав і трясся… Чоловік знизав плечима і взяв гроші назад. А потім цей чоловік загинув в аварії буквально через день. Дружина його згадувала цей епізод.

Так щасливому Полікрату повернувся в животі риби кинутий у море перстень. Полікрат хотів принести жертву, та не вийшло! Дар повернувся. І сталися різні жахи, страшно скінчилося життя щасливого Полікрата.

Коли ми даємо, даруємо, жертвуємо безкорисливо, треба радіти, що це прийнято. Це дуже добре. І тому не варто вимагати повернути подароване вами. Якщо ви дарували доброю волею і від душі. Повернені подарунки – витребувана назад жертва, так у давнину вважалися.

А якщо дар не прийнято, якщо не виходить дати, якщо гроші, наприклад, повертаються назад, а подарунок не доходить до адресата і теж повертається, щось не так. Порушено наші стосунки зі світом. Дарунок відкинутий. І треба шукати причини.

І радіти кожному прийнятому подарунку та пожертвуванню…

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!