Свіжа ванна кімната, ніби ремонт щойно робили: я відтираю шви між плитками за 15 хвилин

А я ж не помічала раніше, як швидко замусолюються ці шви! Приймаєш роботу у плиточників – світлі, майже білі. А згодом перетворюються на сірі та одразу видають, як давно ремонтували санвузол. У подружки після ремонту звернула увагу і розгубилася. Виглядає моя ванна неохайно, але не міняти ж чудову плитку?

Я вивчила питання і почала пробувати різні способи очищення.

Спосіб перший, все під рукою

Дійсно під рукою: прямо у ванній, поки чистите зуби, можна нанести ту саму зубну пасту або порошок на шви і пройтися ними старою зубною або господарською щіткою. Залишки легко змити водою, стіну потрібно протерти після обробки сухою ганчіркою. Потроху ви приведете ванну до ладу, не витрачаючи на роботу зайвого часу, просто під час догляду за собою.

Другий спосіб – надійний

Це сода. 100 грамів потрібно висипати в пляшку-півторашку, змочити цим складом шви та саму плитку. Потерти, при останньому змиванні стерти залишки ганчіркою, змоченою в столовому оцті або розчині лимонної кислоти, щоб позбутися розводів соди.

Третій спосіб – екологічний та незвичайний

Хорошими властивостями, що чистять, може похвалитися гірчиця. З порошку роблять кашку, наносять на шви та чистять їх, можна з додаванням соди. Головне — змивати гірчицю треба з усім старанням, щоби темні її частинки не надавали стикам неохайного вигляду.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!