Симоньян б’ється в істериці: на концерті Галкіна в Латвії був аншлаг

Галкін продовжує виступати у Європі, черговий його концерт відбувся у Юрмалі. Вже за кілька тижнів до запланованого шоу шанувальники гумориста розкупили всі квитки.

Під час концерту у залі не було жодного порожнього місця, відеом, на якому показано сотні задоволених глядачів, гуморист поділився у мережі. Шанувальники оцінили ролик, адже вони не сумнівалися, що навіть за межами батьківщини їхній кумир буде цікавий публіці.

У Юрмалі Галкін виступав при повній залі, при цьому глядачі добре сприймали його жарти. У своєму короткому репортажі з концерту Максима показав повний зал глядачів, які кілька разів викликали його на біс. Багато глядачів також зізнавалися, що сподіваються ще раз потрапити на шоу гумориста.

Під роликом Галкін написав пост, в якому подякував тим, хто прийшов на його концерт за теплий прийом та підтримку. Він написав, що незабаром поїде з Юрмали, щоби виступити в інших містах, але запевнив, що в майбутньому планує ще кілька зустрічей зі своїми латвійськими шанувальниками.

Передплатники гумориста висловили схвалення його слів як численними лайками, так і коментарями, в яких висловлювали надію на швидку зустріч.

У багатьох коментарях згадувалася Маргарита Сімоньян – шанувальники Галкіна сміялися з її прогнозів про те, що за межами РФ гумориста чекає швидке забуття і припускали, що успіх Максима викличе у пропагандистки напад неконтрольованої агресії.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!