Вирішив здавати квартиру й сто разів пожалів… краще б я цього не робив

Так вийшло, що мені у спадок дісталася гарна квартирка у спальному районі Львова. Тож я вирішив здавати її в оренду, щоб і не пустувала, і якась копійка капала.

Через тиждень після здачі квартири до мене зателефонувала поліція. Як виявилося, орендар влаштував галасливі посиденьки. Сусідка прийшла втихомирити хуліганів, але у відповідь отримала два важкі удари в обличчя і один у груди. Її відвезли на швидкій. Довелося кухонного бійця виселити. А сусіди вже зненавиділи мене всім серцем.

Наступного разу думав, більше такого не допущу, вирішив здати квартиру студентам. Якщо коротко, то другого дня вони влаштували пожежу. Розкурили якийсь кальян і  чи що, сам не збагну, й гарячим його поставили на лінолеум, той спалахнув. Студенти помітили полум’я запізно і почали гасити його абияк. Так, що квартира не згоріла, але затопили квартиру жінки, яка мешкала поверхом нижче. Таким чином у мене мінус одні мешканці та плюс ще один озлоблений сусід, а ще понівечена підлога.
Без передоплати

Та я все не здавався й вирішив продовжувати пошуки ідеальних орендарів. Знайшов… на свою голову. Молода пара, хлопець та дівчина дуже просили пустити пожити без передоплати. Заливали у вуха, що в них якийсь складний період у житті. Дуже складна ситуація і очима матері клянуться, але до кінця місяця сплатять все і навіть за два наступні місяці. Пошкодував. Пустив.

До кінця місяця приїхав перевіряти їхнє життя-буття. Двері відкриті. З квартири винесли все: меблі, сантехніку, газову плиту, холодильник, люстри, навіть радіатори зняли та поставили заглушки. Сусіди бачили все, але мені не повідомили – затаїли злобу через минулих мешканців…

З того всього зробив висновки, що квартирна справа, то не моя стихія. Житло продав, гроші поклав на депозит. Сподіваюсь сусідам пощастить хоч цього разу…

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!