Моя мати збожеволіла, й змушує мене вийти заміж… а мені всього 17

Мені всього 17 років, я навчаюсь в одинадцятому класі. Моя мама працює у школі, викладає музику. Вона досить молода, їй трохи за сорок років, окрім мене у нашій сім’ї є ще дві мої сестри – усі красуні, розумниці. Загалом, цілком позитивна сім’я.

Мама нас дуже любить, завжди нами хвалиться перед усіма, возить нас на різні конкурси (ми всією сім’єю професійно співаємо). Завжди отримуємо багато подарунків від батьків. Та нещодавно мої стосунки з мамою зіпсувалися й стали дуже натягнутими.А все тому, що вона вирішила моє життя замість мене. Сказала, що після закінчення школи я одразу вийду заміж.

Ні, я розумію, що колись так було правильно, що дівчата, якщо у 19 не заміжні, то все, себе в старі діви записували, але не в наш час! Я зустрічаюся зі старшим хлопцем, йому двадцять років, і ми вже не один рік разом.Та мама ніби збожеволіла, навіть нічого чути не хоче на цю тему. Мама каже, що боїться відпускати мене на навчання в місто, що треба заміж вийти, дитину народити, а там кудись під заочно і буду собі вчитися, але пізніше, коли буду старша. Сказала, буде весілля і крапка. Я вже всі сльози виплакала, не знаю, що робити.

Усі наші в класі плани на майбутнє будують, іспити складають, інститути обирають, а я сиджу і плачу, бо мама сказала заміж виходити! І хлопець мій, як не дивно, з мамою згоден! Говорить, встигнеш ще вивчитися, давай сім’ю будувати! В мене просто шок. Та я сама ще дитина! Як маму переконати??

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!