У мене з’явився таємний залицяльник… від якого аж мороз по шкірі

Починалося все цілком мило та романтично. Вранці хтось залишав квіти біля моїх дверей. Потім на асфальті під вікнами з’являлися написані фарбою освідчення в коханні. Пізніше дехто додався до мене у друзі на фейсбуці. Зав’язалося спілкування.

А коли справа дійшла до першого побачення, мені стало реально страшно. Ви бачили, яким шаленим поглядом дивляться психопати? То був саме такий погляд. Я почала боятися людини, яка закохалася в мене. І що далі, то страшнішими ставали його вчинки. Він почав надсилати мені знімки на пошту, зроблені потай. Він стежив за мною в ті моменти, коли я виходила із квартири.

Потім зробив сайт, присвячений мені. Там було кілька моїх фотографій та багато віршів. Чим довше існував сайт, тим більше там з’являлося віршів, сенс яких можна передати фразою: “Якщо не зі мною, то ні з ким!” Я хоч і можу постояти за себе (завжди ношу із собою перцевий балончик) але було реально страшно.

Все це зайшло дуже далеко, і я написала заяву в поліцію. З ним поспілкувався дільничний. Жодної справи заводити не стали (хоча варто було б).

Якийсь час все було спокійно. Я навіть почала думати, що знову можу жити спокійним життям, не озираючись кожну хвилину.  Та нещодавно мені стало здаватися, що за мною знову стежать. Я вже не знаю як реагувати, йти знову в поліцію чи взагалі переїхати в інше місто…

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!