Я мало не розплакалася в присутності численних гостей на власному дні народження через образу невістки. Я не стала висловлювати претензії синові, але дала зрозуміти, як сильно мене образила його дружина.  Розплачуватися за зухвалість своєї дружини йому доведеться самому. Не треба плювати в колодязь, з якого пʼєш щодня

Мій син 5 років тому познайомився з дівчиною із сумнівною репутацією. Я не знаю, чим вона могла так взяти Максима, але той закохався в неї по вуха. Додому кулею біжить, як голодний пес.

Перші три роки молодята то сходилися, то розходилися. У перервах Максим зустрічався з іншими жінками. Я сподівалася, що він вибере для себе найкращу пару. Але Вероніка все ж таки повернула собі мого сина. З того часу вони разом на постійній основі.

Одружився Максим два роки тому, і весь цей час я тільки й чую їхні нескінченні суперечки та сварки. Живуть наречені поки зі мною у трикімнатній квартирі.

Грошей на своє житло немає, а орендувати синові я не дозволила. Нехай краще ці гроші відкладає на іпотеку, а то ніколи не матиме квартиру, якщо буде по орендованих жити.

Вероніку мама нічого не навчила. Я втомилася вже з нею сперечатися з приводу брудного посуду та заляпаної підлоги. Невістка працює 2/2, але коли вдома, то не виходить із кімнати сина.

Який там безлад я вже мовчу, навіть заходити до них у кімнату гидко. Я прошу Вероніку прибирати загальну територію: кухню, коридор, туалет, ванну кімнату, зал і коридор. Але вона цього не може зробити.

Невістка і син усім цим користуються, то чому я повинна прибирати за всіма одна? Вона молода здорова дівка, я на пенсії

Максим у мене хоч і чоловік, але привчений до всього. Він уміє і вдома прибратися, і каші готувати. А ця дівчина палець об палець не вдарить. Як не попрошу її прибрати, каже, що зайнята. Спить цілими днями, або в ноутбуці сидить, або з подругами вештається торговими центрами.

Їдять вони фактично за мій рахунок. Тільки приготую цілу каструлю супу, йду на роботу, а надвечір залишається на денці. І не знаєш, чи самій з’їсти, чи синові залишити на вечерю. Бо дружина йому нічого не готує. Невістка може і подруг своїх нагодувати моїми стравами. Її навіть не турбує, що буде ввечері їсти чоловік. Не кажучи вже про мене.

Я рідко святкую свій день народження. Самі розумієте, вік уже не той, і особливої ​​радості від таких заходів не відчуваєш. Лише гори посуду потім перемивати доводиться.

Але ювілей вирішила відсвяткувати. Запросила сестер, подруг, зовицю та її чоловіка. Звичайно ж за столом були також Масим з Веронікою. Всі перезнайомилися, розмовляли, і настав час дарувати подарунки.

Я отримала купу різних приємних компліментів та дорогих корисних речей. І кухонний комбайн, і золоті сережки і новий смартфон. Дійшла черга до моїх дітей.

Вероніка встала і почала вимовляти тост. Вона побажала мені здоров’я та довгих років життя. На цьому приємні слова закінчилися, і невістка почала обговорювати мої зморшки та чорні цятки на носі.

Краще б дружина сина мовчала, ніж мене так принижувати перед родичами. І мені, і гостям стало ніяково, але молода активістка продовжила, хоч її й намагалася посадити на місце моя сестра.

Вона їй лише відповіла, що в іменинниці вже третє підборіддя звисає до підлоги, а зморшки глибші, ніж у спаніеля. Вероніка демонстративно вдивлялася в моє обличчя, мруживши свої паршиві очі, і коментувала все, що бачила на ньому. Так бридко мені ще ніколи не було.

В кінці вона додала, що з Максимом вони вирішили подарувати мені сертифікат на косметологічні процедури, підкресливши, що у косметолога я точно ніколи не була.

З ввічливості я подякувала невістці за такий щедрий подарунок. Син перепитав, чи він мені сподобався? Адже вибором презенту займалася його дружина. Вона відповідально підійшла до своєї місії. Так ґрунтовно підготувалася до виступу, усі аж заслухалися.

Сльози підкочували одразу після закінчення плеяди Вероніки. Я ледве стрималася, щоб не вихлюпнути емоції прямо за столом. Пішла на кухню і вже там розплакалася від душі. За мною пішли сестри, вони все зрозуміли без слів. Старша сказала, що зараз піде і викине цю паршивку. Але я її зупинила, не варто псувати мій день.

Тим більше, що Вероніка принизила мене дуже тонко та акуратно. По суті, вона мала рацію з приводу мого обличчя і того, що я ніколи не була в кабінеті косметолога.

Звичайно, сертифікатом я не скористаюся. Я віддала його молодшій сестрі, вона любить усілякі б’юті-процедури. А мені вони ні до чого. Я люблю і приймаю себе такою, якою є.

З сином я не розмовляла три дні. Він не зрозумів, що його дружина сильно образила мене, і зробила це дуже підступно і бридко. Усі жінки за столом виразно зрозуміли зухвалий випад невістки.

Тепер я готую маленьку каструльку супу, варю кашу в пакетиках один раз на себе. Сина я попросила протягом півроку знайти орендоване житло для своєї сім’ї. Засиділися вони на моїй шиї.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!