Отримав зарплатню й захотів “пошикувати”. Дозволив собі піти в дорогий ресторан, але те, що мені принесли, мене шокувало

Заробляю я не так багато, як хотілося б, але стараюся розвинути свою кар’єру різними шляхами. Й ось, цього місяця отримав дохід вищий, ніж зазвичай, й вирішив, що це потрібно відсвяткувати.

Оскільки друзів у мене не так багато, я запросив знайому й ми разом вирушили в дорогий ресторан. Коли заходили, мене вразив інтер’єр, обслуговування й загальна атмосфера закладу. Я вже був трошки очарований і готовий витратити чималеньку суму.

Сіли за столик, відкрив меню… а там, чого тільки душа бажає. Лобстери, восьминоги, мармурова телятина та ще багато різних делікатесів, яких я в житті не куштував. Та ціни, які я там побачив мене дуже здивували. Мало того, що вся їжа по грамах, то ще й ціна така, ніби я золото замовляв.

Бажання витратити багато грошей вже було не таким сильним, тож я вирішив хоча б насолодитися приємною атмосферою й замовив звичайний салат й бокал вина. Те саме обрала моя супутниця. Ми мило бесідували, насолоджувалися живою музикою, та як тільки нам принесли замовлення, я впав у ступор. На тарілці було рівно дві маленькі помідорки, 3 шматочки телятини, 20 грамів сиру, купа якогось салату і заправка. І за це треба було заплатити 230 гривень.

Та я на ці гроші б купив кілограм м’яса і дома посмажив… Якось ми вже запхали той салат в себе, допили те вино, й засмучені вийшли з закладу. Після цього я зрозумів, що не готовий ще, що таких шикарних ресторанів… ні фінансово, ні психологічно.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!