Моя сестра хоче розлучитися: причина у подарунку, який чоловік подарував їй на Новий рік

Мою сестру і її чоловіка все наше оточення вважало міцною парою. Артур та Катя одружилися, коли були ще студентами. Вони разом пройшли через безліч труднощів і життєві негаразди, але при цьому залишилися разом.

Яке ж було здивування, коли недавно вони розповіли про майбутнє розлучення. Для всіх це стало просто приголомшливою новиною, ніхто й не міг подумати, що розпадеться така міцна пара. Проте справжнім сюрпризом для всіх стала причина їхньої сварки. Виявилося, рішення про розлучення пара ухвалила після сварки. Суть конфлікту у тому, що Катерині не сподобався новорічний подарунок, який подарував їй Артур.

Чоловік купив для своєї другої половини набір кремів за акцією. У комплекті було два креми із захисною функцією. Один крем для рук, а другий – для ніг. Схоже, що Артур бачить у своїй дружині не жінку, а прибиральницю та кухаря. Проте Катя вважала, що вона не варта такого відношення до себе.

До подарунка Артур приклав листівку з теплими словами, але вони не пом’якшили серце Каті. Вона просто «вибухнула» від такої несправедливості до себе.

Цікавим є ще той факт, що іншим своїм близьким жінкам Артур подарував дорожчі подарунки. Матері він подарував сучасний смартфон, а сестрі французькі парфуми, які коштують набагато дорожче, ніж набір кремів.

Втручатися в чужі стосунки – не етично, але оскільки це моя сестра, я вирішила поговорити з Артуром щодо їхнього конфлікту.

На всі мої запитання він відповідав односкладовими фразами. Було помітно — йому неприємний факт того, що всі знайомі дізналися про причину їхньої сварки. Мені здалося, що він хоче помиритися з Катею, але претензії до неї є. Артур вважає, що його дружина зробила “з мухи слона”.

Мені стало цікаво, чому він не зміг аргументувати свої вчинки Каті. Артур лише махнув рукою. Мовляв, їй доводити марно.

Я не знала, що порадити і запропонувала Артуру ще раз обговорити ситуацію разом із дружиною. Адже вони у шлюбі багато років, виховують 10-річного сина. До речі, синові вони на свято разом купили скутер. На цей презент Артур витратив всю премію, і Катерина залишилася задоволена.

За вечерею я запитала свого чоловіка, що він думає, щодо ситуації, яка відбувається в сім’ї моєї сестри. Чоловік сказав, що справа не у подарунку, а у сімейній кризі.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!