Я більше не довіряю модним стоматологічним клінікам, і ось чому

Не знаю нічого гіршого,  як ниючий, неприємний зубний біль. Для більшості людей це катастрофа не тільки для організму, але й для гаманця. Бо дантисти – задоволення не з дешевих, тим паче досвідчені, яким не страшно довіритися.

Так якось, подруга моя жалілася на зубний біль. Кілька днів ходила, кривилася мов середа на п’ятницю. Вже й усі народні методи перепробувала, горілкою полоскала, прополіс ставила, та нічого не допомагало, а муки ставали все тяжчими.

Вирішила діяти радикально. Записалася на прийом у модну стоматологію. Там зустрів її молодий дантист, ввічливий, приємний, одним словом сервіс на висоті. Зробили їй  панорамний знімок та повідомили, що діагноз невтішний, ситуація складна, а лікування починати треба ще вчора! Сказали, що треба видалити 5 чи 6 зубів, провести активне та дороге медикаментозне лікування, а вже після цього ставити імпланти та протези.

Подруга налякалася до такого стану, що зі сльозами побігла додому думати, де має знайти кошти на лікування. На щастя подзвонила до мене, то я їй номер своєї знайомої лікарки дала й кажу: Не рубай з плеча. Піди ще сюди, послухаєш, що скажуть й тоді вирішиш.

Зателефонувала вона за вказаним на візитівці номером, записалася. Наступного дня приїздить за адресою, а там невеличкий стоматологічний кабінет, де приймає сивочолий дідусь. Одягнув лікар окуляри й заглянув в рот бідолашної.

Так, як дідусеві грошей на автомобіль чи на відпустку не потрібно було, він одним рухом витягнув з напухлих ясен пацієнтки рибну кісточку,  потім обстукав кожен зуб, порадив полоскати ротову порожнину розчином соди з водою й відпустив дівчину.

Так вона й залишилася без нових дорогих зубів. Свої поки доношує.

А я переконалася, що новомодним елітним клінікам довіряти не можна…

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!